758

Переглядів

Обговорити
Новобудови Ужгород Живи в стилі ECO! Живи в стилі ECO!

Живи в стилі ECO!

Ужгород – місто із найдовшою липовою алеєю у Європі, місце де багато зелені, парків, всюди видніються гори. До чого ж це ми? Чи помічали ви, що в наш час все йде до «еко»: їжа, стиль життя, погляди. Також вже нікого і не здивуєш «електрокарами», вони всюди: ми їх бачимо на вулицях, вони припарковані біля наших будинків, ми їздимо на них користуючись послугами таксі. Але ні, ми продаємо не електромобілі, ми продаємо комфортне еко-житло.

Отже відтепер ви зможете ще і проживати у новобудові із таким гаслом, адже концепція нашого комплексу  якби сама себе створила – живи у комплексі «Еко Таун»: утеплення екологічними матеріалами,  енергозберігаючі вікна, наявність зарядних станцій для електроавтомобілів, багато зелених насаджень на території комплексу, а саме головне це наявність у нашій новобудові енергоощадного електричного опалення.

Дизайн нашої новобудови сучасний та витриманий в стилі органічної архітектури, екологічного будівництва та еко-дизайну.

Щодо планування квартир у нашому комплексі, то тут ви знайдете компактність у кожному  рішенні. Адже навіть квартира із невеликою площею може бути продумана: невеличкі коридори, які не крадуть площі із вашого простору, наявність комори, балкону, великої кухні та двох окремих кімнат і все це у 54,5 метрах квадратних. Класно, правда ж?

Отже пропонуємо не зволікати і вже зараз обрати свою квартиру у нашій затишній еко – новобудові.

Телефонуйте до відділу продажів  095 1000 229. Сайт жк ЕкоТаун Ужгород

 

 

 


Рейтинг: 5.0 із 5
Коментарі
avatar